Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Niezależnie od rzetelności filmu (a daleko mu do niej - samo przywoływanie obrazu Matejki - zwykła gra na uczuciach) pobudza i daje do myślenia. Nie mówię tu o komentarzach dzieci ale dorosłych indywidualistów, potrafiących rzetelnie spojrzeć na całokształt polityki, mających do tego podstawową wiedzę i doświadczenie życiowe, czyli ugruntowane przekonania. Chciałbym wierzyć, że nasze dzieci będą w stanie odpowiedzieć na pytania postawione w tym materiale.

()
co do uczciwości w tej sprawie Rosji, Tuska, Komorowskiego. Moim zdaniem to był zamach i przygotowany przy pomocy Polaków. O jakich myślę każdy się domyśli. Tusk powinien odpowiadać przed trybunałem stanu ale nie za tego rządu.

()
Bardzo dobry materiał. Popieram imam przeświadczenie, że nasz obecny rząd oszukuje Polaków.

()
Początkujacy
"co do uczciwości w tej sprawie Rosji, Tuska, Komorowskiego. Moim zdaniem to
był zamach i przygotowany przy pomocy Polaków. O jakich myślę każdy się
domyśli. Tusk powinien odpowiadać przed trybunałem stanu ale nie za tego
rządu."

Możliwe, jeśli to był zamach. Ale może też nie maczali w typ palców tylko po prostu wiedzą co ich czeka jeśli zaczną mówić, zakładam że wiedzieli by doskonale podejmując wszelkie decyzje żeby nie badać nic tylko czytać raporty ze wschodu

()
Początkujacy
"Czy by przegrał to tego nie może
nikt wiedzieć, jego brat uzyskał wynik bardzo wysoki, tu się chyba zgodzisz,
a z nich dwóch akurat był o wiele mniej lubiany."

Dobrze wiesz ze wynik JK to wynik tylko i wylacznie katastrofy. LK podczas 5 lat skompromitowal sie tyle razy ze nie bylo szans na reelekcje (caly czas mial w sondazach 20-25% czyli typowy beton glosujacy na PiS).

()
Początkujacy
Według najświeższej wiedzy na pokładzie BOR-owiki mieli broń. Tylko, że żaden z pocisków nie wybuchł - wszystkie zostały zabezpieczone. "Oficjalna" wersja mówi, że wybuchały jakieś "baloniki" - tak, to nie żart (podobno są jakieś autmatycznie się nadmuchujące - poduszki ?).
Pomijając takie szczegóły film b. interesujący. Myslę, że każdego myślącego przekona, że wykluczenie zamachu niejako "a priori" było błędem. Najgorzej, że najpewniej tego już się nigdy nie dowiemy. Ew. dowody zostały dawno zniszczone, a zeznania można łatwo podważyć.

()
Początkujacy
"Dobrze wiesz ze wynik JK to wynik tylko i wylacznie katastrofy.
LK podczas 5 lat skompromitowal sie tyle razy ze nie bylo szans na reelekcje
(caly czas mial w sondazach 20-25% czyli typowy beton glosujacy na PiS). "

Nie wiem czemu tak myślisz, a prawo i sprawiedliwość faktycznie przegrywa wybory ale czy może mi ktokolwiek powiedzieć co oni takiego złego dla naszego kraju zrobili ??? Czemu i za cotelewizja tak ich przedstawia ???
Ja pamiętam jedno, zaczęli brać się za korupcje w naszym kraju ostro i w tedy się zaczęły ataki na nich, jak się domyślam przez tych którzy mieli coś na sumieniu. Potem wzięli się za komunistów z byłego PRL i też się to nie spodobało dlaczego ??? Do dziś prowadzone są komisje śledcze i co ustaliły ??? Że było wszystko w porządku zgodnie z prawem. A na platformę za co się głosuje ??? Co dobrego dla kraju zrobili ???

()
Początkujacy
Albo znieszczymy ten halucynacyjny i hipnotyczny rzad POlszewikow albo ONI dokoncza akt zniszczenia ktory ciagle sie toczy!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy* (afery stoczniowe,gazowa nowa, nord stream, katastrofa, krzyz, cba i wiele innych) Juz wkrotce KONIEC Polski nas pokara...Pz

()
Początkujacy
Ciekawy jestem, czy puscicie moj komentarz???
Z tego filmu plynie duzo spraw , ktore sa powodem do dyskusji DYSKUSJI! i nie jest to powod do wyrzucania internauty z Forum!

()
Początkujacy
W TVP puscili by z pocalowaniem reki. To w TVNie nie byloby o tym mowy.


Bliżej nas